Bilety do kina z Netcredit
Bilety do kina z Netcredit

NetCredit to znana firma pożyczkowa, która w swojej ofercie posiada m.in. szybkie pożyczki, czyli chwilówki. Doskonale wie jak dogodzić swoim klientom, dlatego stale wprowadza liczne promocje, z których możemy skorzystać. To właśnie dlatego cieszy się powszechnym zaufaniem pożyczkobiorców, którzy chętnie korzystają z jej usług. W tym miejscu nagradzani są nie tylko nowi, ale również stali klienci ,a im częściej pożyczasz, tym więcej możesz zyskać. Jak to możliwe? Wystarczy sprawdzić, jakie propozycje przygotowała dla nas firma Net Credit.

Pierwsza pożyczka do 2000 zł za darmo

To jedna z promocji, którą możemy znaleźć w ofercie tej firmy. Co oznacza darmowa pożyczka? Otóż jako nowi klienci, którzy nigdy nie korzystali z usług tej instytucji pożyczkowej, możemy skorzystać z pożyczki bez oprocentowania i p

prowizji, a tym bardziej pozostałych, dodatkowych opłat. Jej maksymalna kwota może wynosić dwa tysiące złotych lecz również dobrze może to być mniejsza kwota. Promocja ta jest jednorazowa, co oznacza, że za drugim razem nie będzie już nas obowiązywać. Niemniej bez wątpienia wydaje się być godna naszej uwagi, szczególnie że zupełnie nic nie kosztuje,a możemy zyskać nawet do dwóch tysięcy. 

Weź pożyczkę i odbierz bilety do kina
Każdy klient, który zaciąga pożyczkę w NetCredit otrzyma specjalny upominek w postaci bonu do Multikina. Taki bon opiewa na wartość 42 złotych, czyli możemy go wymienić na dwa bilety na dowolny seans filmowy. Warto wiedzieć, że bon przysługuje nam każdorazowo przy skorzystaniu z pożyczki, a promocja trwa od 12 kwietnia 2017 roku do wyczerpania zapasów. Nie musimy spełniać żadnych dodatkowych wymogów ani rejestrować się w żadnym konkursie. Wystarczy, że zdecydujemy się na pożyczkę w NetCredit, a bon do Multikina powinniśmy otrzymać pocztą. Jest to ciekawy dodatek, który większość klientów uzna zapewne za miły gest, a przecież o to chodzi aby klienci poczuli się docenieni. 

ZŁÓŻ WNIOSEK i ODBIERZ BILETY DO KINA!